Býk (od 21.dubna do 21.května)

horoskopy, astrologie, čarodějnictví, zázraky atd.

Býk (od 21.dubna do 21.května)

Příspěvekod daniela » stř kvě 10, 2006 8:29 pm

Druhé znamení zvěrokruhu. Představuje princip vlastního úsilí - původní surová energie tryskající ze znamení Berana začíná postupně nabírat na směru. Býk bývá tradičně spojován s vlastnictvím, praktičností, rozhodností, vůlí, odhodláním apod. V humanistické astrologii představuje fázi posílení sebevědomí skrze ztotožnění se s hmotou.
Nedávejte okázale najevo radost z úspěchů - nezapomínejte, že lidé v okolí by mohli reagovat přecitlivěle a zbytečně vám mluvit do života.

Ač je měsíc lásky, tak vy se nepouštějte do žádných zvláštních citových experimentů a dobrodružství a to zejména v první třetině měsíce. Veškerá vaše energie je nasměrována do pracovních projektů, které se jeví velice zajímavě. Po první třetině přijde však tvrdá realita a vše co jste zanedbali nebo tvrdošíjně odmítali teď na vás dopadne celou svojí tíhou. Rešení této svízelné situace máte však na dosah ruky. Stačí, když změníte své zvyky a tentokrát vyslechnete názory a rady svých pracovních partnerů, kteří mají teď mnohem lepší přehled.

Sami již velice dobře víte, že téměř každá vaše unáhlenost vedla v minulosti ke konfliktům nebo mrzutostem. V této době vás pravděpodobně čeká milé překvapení – finanční.

Pokud máte ve zdraví přežít tenhle měsíc, snažte si vymyslet nějaký osobní program – protože – to, co vás bude tentokrát nejvíc ohrožovat, je zdánlivě obyčejná nuda. Na pomoc zvenčí se přitom příliš nespoléhejte, vaše okolí na tom bude velice podobně a od vás bude ještě ke všemu očekávat, že vymyslíte něco vy. Ale – nejen televizí se dá ubít večerní čas, stejně tak je hloupost za každou cenu shánět někoho do postele... Co takhle si vymyslet a začít připravovat letošní dovolenou?

:twisted:
d@niela
Uživatelský avatar
daniela
Site Admin
 
Příspěvky: 132
Registrován: stř dub 26, 2006 12:10 pm

Příspěvekod sangria » stř kvě 10, 2006 9:17 pm

Jsem v tomhle období narozená - docela to sedí :lol:
I like sangria
Uživatelský avatar
sangria
 
Příspěvky: 10
Registrován: pon kvě 08, 2006 10:37 am
Bydliště: Prague

Příspěvekod matýsek » čtv kvě 11, 2006 3:21 pm

Budou tady i horoskopy? Předpovědi?
Můžu se zeptat na nějaký konkrétní datum?
Jestli tedy - tak jaký je horoskop pro den 27. 6. 1973. :roll:
Uživatelský avatar
matýsek
 
Příspěvky: 7
Registrován: čtv kvě 11, 2006 3:07 pm

Příspěvekod daniela » čtv kvě 11, 2006 4:03 pm

OK - tak tady máš předpověď pro ono datum na měsíc květen:
(předpokládám, že se jedná o ženu):


Květen je pro vás velmi příznivý měsíc. Začíná vaše úspěšné období!
Od samého začátku budete pociťovat hodně energie a vitality. Je měsíc lásky, tak rozvažte, jak toho využijete, abyste ovšem později nelitovala. Dávejte si pozor na zbytečné úrazy z přílišné euforie.
Tento měsíc bude kolem vás rušno, nutno však říci, že příjemně. Zároveň se vám vyjasní mysl, příjemná nálada odstraní vše, co vás zbytečně děsilo a tím také odvanou deprese, vzniklé v minulém období. V posledních dnech měsíce vás čeká příjemný intimní zážitek!
:mrgreen:
d@niela
Uživatelský avatar
daniela
Site Admin
 
Příspěvky: 132
Registrován: stř dub 26, 2006 12:10 pm

Jo, jo, astrologie, to je věda panečku, na té se dá vydělat.

Příspěvekod master » pát kvě 19, 2006 8:59 am

Ve včerejším poledním vysílání Radiožurnálu dostal opět, po dlouhé době, několikaminutový prostor zdravý rozum. Možná, že jste mnozí poslouchali. Výborným moderátorem, jedničkou mezi moderátory, panem Pokorným, byl zpovídán pan Jiří Grygar. Byl to balzám na uši i na duši, slyšet zas po dlouhé době člověka, který je tělem i duší svázán s vědou, nikoli s pavědou. Mile mně překvapily i závěrečné telefonáty posluchačů, kteří jeho vystoupení hodnotili velmi kladně, bez jediného záporného hlasu, bez emocí.
Pan Grygar byl do rozhlasu pozván asi proto, že byl opět zvolen do čela Českého klubu skeptiků, který se se sisyfofskou a mravenčí prací snaží být jakousi protiváhou hejnu šarlatánů a pavědců a v neposlední řadě i zlodějům na poli oblbování široké veřejnosti zaručeně „vědeckými“ výmysly a výtvory.
Na dotaz moderátora, zda jsou či někdy v minulosti byly zvány naše vědecké špičky k různým důležitým rozhodnutím vládních představitelů, jak to bývalo kdysi, za vlád monarchů, se pan doktor s úsměvem přiznal, že nikoli. Ono to vyznělo skoro tak, že věda je našim politickým a vládnoucím špičkám spíše na obtíž, protože se do ní musejí cpát peníze.
V závěru hovořil o své práci, o zkoumání a o rozšifrovávání obrovských záblesků z vesmírných dálek, z oblasti několika desítek tisíc světelných roků. Na otázku proč, odpověděl, že se jedná o obrovské výbuchy, které -kdyby se odehrávaly v blízkosti naší sluneční soustavy, měly by destrukční charakter jak pro naši Zemi, tak i pro okolní planety.

Jen tak pro zajímavost, kdo obdržel letošní cenu „Bludný balvan“ a za jakou oblast:

Se zlatem jednoznačně vede pan Antonín Baudyš mladší.
Cenu dostal za důstojnou propagaci a výklad astrologie a minulých životů.

Stříbro si odnáší pan Jaromír Kozák za alternativní přínos zejména egyptologii, spiritismu a kvantové mechanice.

Bronz byl přidělen paní Evě Ostrčilové za astrální ochranu lidí i automobilů a za konfigurovatelné amulety.
(Zde bych se přiklonil spíše za druhé místo, protože pan Kozák není zdaleka tak nebezpečný.)

V kategorii družstev získala zlato ČTK za podporu a propagaci okultních nauk.

Stříbro obdrželo nakladatelství Alman za vydávání a šíření esoterické literatury.

Bronz putoval k Tachyon Czech za propagaci a prodej tachyonizovaných výrobků.
(To je krásný název…)
master
 
Příspěvky: 32
Registrován: čtv kvě 04, 2006 6:42 am

Příspěvekod Kixx » stř kvě 24, 2006 3:24 pm

No, nevím, zkus si nejdřív přečíst tohle:

http://www.reflex.cz/Clanek23704.html

Pan doktor Grygar může za to, že když jsem v nějakých dvanácti třinácti letech otevřel údivem ústa při pohledu na hvězdnou oblohu, tak mě ten údiv dodnes nepřešel. Jeho Okna vesmíru dokořán mám notně ohmatané a věřím že přežijí i další a další reorganizace knihovny.
Sysifové svým bojem proti pavědě bojují spíše proti následkům než proti příčinám. Věda je největším dobrodincem lidstva, ale zároveň z rukou vědců vyšly věci, které z pojmu "masové vraždění" udělaly realitu.
Šarlatány živí obyčejná lidská hloupost. Tu nevymýtí NIC. Kdo mi ale zaručí, že to, co je dnes zesměšňováno jako pavěda nebude za sto let uznávanou vědeckou disciplínou. Nebo tady mám vypočítat, kolik skeptiků zesměšňovalo třeba schopnost strojů létat?
Uživatelský avatar
Kixx
 
Příspěvky: 6
Registrován: pát kvě 19, 2006 8:10 am
Bydliště: Východní Čechy

Kixxi, doplním jen několi vět...:-) Radši je nepočítej. :-)

Příspěvekod master » čtv kvě 25, 2006 9:04 am

Kixxi, seriál, který jsi popisoval, jsem samozřejmě také hltal s otevřenou pusou a nenechal jsem si ujít žádné jeho pokračování. A je jen škoda, že od té doby se nevytvořilo nic podobného, třeba i na jiné téma. Ještě teď, po mnoha létech, vybavím si pana doktora, jak tam sedí v koženém sáčku, v kamuflovaném otevřeném okně ve studiu, a zaníceně vykládá.
Vezmi si, kolik zbytečného prostoru dostává ve sdělovacích prostředcích skutečný brak, filmy počínaje a iracionalitou to konče. A právě proto dělají skeptici velmi záslužnou práci – i když, jak už jsem se zmínil, nedostává se jim tolik potřebného prostoru k osvětě, jako těm, kteří hlásají bludy.
Teď by mě mohl vzít kdokoli za slovo a zeptat se, jak rozliším blud od racionality. :lol: A přitom je to tak jednoduché. Uvažovat logicky, využít mnohdy jen základních znalostí ze školy z oblasti fyziky, elektrotechniky, chemie atd. A pokud jsi trošku dál, pokud máš vyšší rozhled a znalosti v těchto základních oborech, nemůže tě nachytat nějaký domácí vynálezce, který se schovává za učené pojmy, kterým mnohdy ani sám nerozumí. Ale i tací žijí mezi námi.
Už jednou jsem tu, asi před rokem, psal třeba o takové paní Průchové. Akademické malířce. To byla také bomba.
Předpokládám, že tato paní má příslušné vzdělání a že oproti mně, umí malovat. Ona se ale zpronevěřila svému povolání, které jí asi dost nevynášelo a začala nám fušovat do vf techniky. Vymyslela si nějaké pomalované papírové nálepky, které měly, po nalepení na mobil, stínit či omezovat vf vyzařování. Za cenu „pouhých“ asi 400 Kč měly chránit uživatele mobilů. To je kšeft, co? Lepší než malovat obrázky. :lol:
Když se ta paní dozvěděla o tom, že byla skeptiky „oceněna“, a tím prý zesměšněna, podala na ně trestní oznámení. Já být soudcem, tak ji pošlu do blázince. A teď mi řekni, jak se s takovými lidmi slušně vypořádat? Jak je vyprovodit do patřičných mezí? Jak a hlavně kdy a kde ve kterém médiu vysvětlíš nějaké babičce z Kotěhůlek, že to, co si koupila, že je podvod?

Jednou mě „dostala“ jedna firma, která nabízela tzv. odvlhčovače zdiva – a teď čti pozorně „…přístroj vyzařuje pouze kladné náboje krátkou anténkou asi 50 cm na kmitočtu 10Hz, což je kmitočet Země a působí tím na molekuly vody ve zdivu…“. Jen v této větě je pět rozporů. :lol: Dále se mluví o tom, že jeho výkon je velmi nepatrný a že neodebírá ze sítě skoro žádný proud. A cena? Jen 50 000 Kč. No nekup to! :lol:
Nebo před léty – to jsem byl na mrtvici, když jsem viděl v naší veřejnoprávní TV toho chlapa (jeho jméno netřeba si pamatovat), s dlaněmi obrácenými k národu a asi 5 minut se nedělo vůbec nic, jen on „léčil“, on „vyzařoval energii“.
Já jsem si říkal, panebože, vždyť v té televizi ho snímají kameramani, sedí tam technici s vysokoškolským vzděláním, lidi, kteří znají víc, než jen školní základy, jak mohou něco takového pustit ven??? A národ na to čuměl…

Kixi, já bych ti mohl vyprávět o dalších a dalších, o celé plejádě podvodníků jak u nás, tak ve světě, o „vynálezcích“ v různých oborech, kteří tahají peníze z hloupých lidí. A o to tu jde. Sisyfos má velmi široké pole působnosti a spolupracuje s mnoha zahraničními kluby skeptiků. Nechápu proto, jak někdo může prohlásit, že skeptici jsou k smíchu. Snad tou nejznámější oblastí je astrologie, biotronika, numerologie, dále přes různé alternativní obory až třeba k tzv. dnes modernímu ekologickému zemědělství a další a další. A je logické, že pro každý obor mají ve svých řadách mnoho vzdělaných spolupracovníků, kteří mají nejen znalosti, zkušenosti, ale také prostředky na úrovni, kterými lze ten či onen blud odhalit. Potíž je však v tom, že se jim nedostává tolik potřebného prostoru jako šarlatánům a proto šarlatánství táhne a kvete. Šarlatánství dělá médiím sledovanost, koláče. Šarlatánství vydělává peníze.
Uf, to jsem toho zase nakecal. :lol: Já už se však na mnohé dívám s úsměvem a říkám si, že ONI (ti podvodníci) chtějí také žít…
master
 
Příspěvky: 32
Registrován: čtv kvě 04, 2006 6:42 am

BLÍŽENCI

Příspěvekod anina » čtv čer 01, 2006 1:15 pm

Blíženci - 21. května - 21. června

Blíženci se v roce 2006 rozhodně nebudou nudit, lepší by měla být ale ta první polovina. Podzim a závěr roku může být dramatický, důležitá rozhodnutí a změny je tedy dobré zvládnout včas.
Zvláště oblasti týkající se profesních plánů a investici, radí hvězdy předem prověřit. Bude také nutné najít rozumnou míru práce, odpočinku i relaxace. Pozitivní období nastane v květnu, kdy bude nejen Slunce, ale i planeta Blíženců Merkur v jejich znamení.
V červnu se přidá i rozmarná dárkyně lásky Venuše, takže by mělo nastat optimální období, kdy se bude dařit nejen lásce, ale i kariéře a práci.
Vládnoucí planeta Merkur vede Blížence k neustálé aktivitě, ale bohužel i chaosu.
Proto bude třeba dodržovat vše, co slíbí, protože hvězdy symbolizují problémy v oblasti spolupráce s ostatními. Je důležité nepodceňovat problémy, ale řešit je, a to bez odkladu. I v partnerských vztazích budou Blíženci procházet zkouškami, zvláště náročný bude závěr roku.
Mohou prodělávat změnu hlavně v citové oblasti, což může zapříčinit tranzit Neptuna ve znamení Vodnáře.
Zasáhnout je může na podzim i vliv opozice Jupitera, který pozdrží jejich plány.
anina
Uživatelský avatar
anina
 
Příspěvky: 6
Registrován: stř kvě 24, 2006 1:00 am
Bydliště: Praha


Zpět na O VĚCECH NADPŘIROZENÝCH

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron
[CNW:Counter]